Kontakty

Jihočeské divadlo, p.o.
Dr. Stejskala 424/19
370 47 České Budějovice
Spojovatelka / T +420 386 711 222
Pokladna / T +420 386 356 925
info@jihoceskedivadlo.cz

pokladna@jihoceskedivadlo.cz

 

Malé divadlo
Hradební ulice 18
České Budějovice

Podatelna
Adresa pro doručování dokumentů v elektronické podobě:
podatelna@jihoceskedivadlo.cz
fakturace@jihoceskedivadlo.cz

ID datové schránky: 2y5kkt9

Zásady ochrany osobních údajů

IČO: 00073482
DIČ: CZ 00073482
Bankovní spojení: ČSOB, a.s. České Budějovice 
č.ú.: 214554260/0300
 

Ředitel
ředitel MgA. Lukáš Průdek
Útvar marketingu a komunikace
šéf útvaru marketingu a komunikace Mgr. Jana Mazurová
šéf obchodního oddělení Ing. Gabriela Kudláčková
marketing Mgr. Lenka Cimlová Ostrá
produkční Mgr. Jiří Grauer
produkční Jana Dudáková
hromadné objednávky Mgr. Hana Mráčková
pokladna, předplatné Marie Vrzalová
inspektorka hlediště Mgr. Dana Viktorová
inspektorka hlediště Vilma Přibylová
Ekonomický náměstek
ekonomický náměstek Ing. Gustav Varecha
Kancelář ředitele
tajemnice uměleckého provozu, sekretariát ředitele Milena Chumlenová
personalistka Zuzana Gebrová
Soubor baletu
umělecký šéf baletu Lukáš Slavický
asistent choreografa Béla Kéri Nagy
tajemnice baletu Jana Prašničková
vedoucí baletní školy / baletní mistr Mgr. Sergej Škalikov
Soubor činohry
umělecký šéf činohry MgA. Martina Schlegelová Ph.D.
režisérka MgA. Jana Kališová
dramaturgyně Olga Šubrtová
tajemník činohry, inspicient Jaroslav Kukrál
Soubor Malého divadla
umělecký šéf Malého divadla MgA. Petr Hašek
produkční a vedoucí UTP Malého divadla Zdeňka Pecková
tajemnice Malého divadla a inspicientka Ewa Kociemska
jevištní mistr / Malé divadlo Jan Krejza
Soubor opery
umělecký šéf opery Tomáš Studený
generální hudební ředitel Mario De Rose
sbormistr, korepetitor Martin Veselý
dramaturg František Řihout
Ateliér 3D
vedení a výkonná produkce Ateliéru 3D Mgr. Michala Piskačová, Ph.D.
objednávky interaktivních prohlídek a dílen BcA. Vendula Kecová
dramaturgie Ateliéru 3D PhDr. MgA. Veronika Poldauf Riedlbauchová, Ph.D.
Ekonomické oddělení
hlavní účetní Lucie Dolejší
mzdová účetní Zuzana Gebrová
účetní Jana Jiranová
spisová a administrativní pracovnice Mgr. Kateřina Vozábová
IT oddělení
správce IT Pavel Frdlík
Umělecko-technický provoz
šéf UTP Ondřej Dědeček
jevištní mistr Jan Budil
mistr osvětlení Petr Baštýř
mistr zvuku Kamil Kaleta
vedoucí vlásenkárny Gabriela Hájková
vedoucí garderoby Dagmar Kurzová
vedoucí rekvizitárny Tereza Mahrová
Výroba
vedoucí výroby, scénograf MgA. Jan Polívka
mistr výroby, technolog Miloslav Pokorný
vedoucí pánské krejčovny Marie Hajná
vedoucí dámské krejčovny Helena Klímová
Správa budov
vedoucí oddělení správy budov Pavel Frdlík
správa budov Lenka Vyžrálková